WESG > 比赛直播
线路选择:
直播安排
Schedule

 

3/13 DAY1

TIME

GMT+8

MAIN STAGE

CS:GO STAGE DOTA2 STAGE SC2 STAGE HS STAGE
11:00

DOTA2

EHOME vs. Netherlands

GODS vs. BOOT P4F vs. Finland SpeCial vs XiGua Osnildo vs DawnQingqian
11:45       Nerchio vs Namshar  
12:00         CHINA #1 vs Nikolaj_Hoej
12:30

SC2

Sioras vs XiGua

SK vs. Russia Rock.Y vs. Evos SpeCial - NightEnD  
13:00         Osnildo vs Akatsu
13:15

SC2

Nerchio vs Bly

    Namshar vs Jonsnow  
14:00

CS:GO

MVP.PK vs. Team One

Canada vs. NSPR Finland vs. HappyFeet XIGua vs NightEnD CHINA #1 vs Kaisercillo
14:45       Nerchio vs Jonsnow  
15:00         Osnildo vs Fujitora
15:30

CS:GO

Vici vs. Belgium

Vici vs. Belgium Rock.Y vs. UAshki Serral vs Has  
16:00         nexok40 vs Fr0zen
16:15       iAsonu vs Scarlett  
17:00

HS

posesi vs Xeno

GODS vs. AGO EHOME vs Kazakhstan Has vs ShoWTimE xHaseo vs MrLEGO
17:45       iAsonu vs HuT  
18:00

HS

Fr0zen vs UCCU

      nexok40 vs Savvat
18:30   SK vs. New4 Leviathan vs. Sweden Serral vs ShoWTimE  
19:00         posesi vs MrLEGO
19:15       Scarlett vs HuT  
20:00         nexok40 vs UCCU


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3/14 DAY2

TIME

GMT+8

MAIN STAGE

CS:GO STAGE DOTA2 STAGE SC2 STAGE HS STAGE
11:00

DOTA2

SG vs. Fire Dragon

Ukraine vs. Bravado Ukraine vs. L2G Dark vs Nice Exilessmath vs GL4points
11:45       TIME vs Elazer  
12:00         Dog vs Exilessmath
12:30

DOTA2

Keen vs Pain

Fnatic vs. Onliners Russia vs. Germany uThermaL vs Nice  
13:00         Turna vs akuoS
13:15

 

    Maru vs TIME  
14:00

DOTA2

Ukraine vs. SG

EMC vs. Max Hellas vs. Volta7 Dark vs uThermaL Dog vs GL4points
14:45       Maru vs Elazer  
15:00         Turna vs  Luker
15:30

DOTA2

Keen Gaming vs Romania

SpaceS vs. Limitless Pain Gaming vs. White Rabbit Classic vs puCK  
16:00         MatTheGreat vs Yamashita
16:15       Neeb vs Lambo  
17:00

DOTA2

Ukraine vs. Fire Dragon

Ukraine vs. EnVy Hellas vs. Eximious Classic vs Reynor Yamashita vs Auja_Ungandiz
17:45       Neeb vs Kelazhur  
18:00

HS

Fr0zen vs UCCU

      Mazen vs Tomas
18:30   Cloud9 vs. Fnatic Russia vs. Entity Gaming Classic vs Divain  
19:00         MatTheGreat vs Auja_Ungandiz
19:15       Neeb vs Drager  
20:00         Mazen vs Anthony04